niedziela, 23 stycznia 2011

Bez sens.

Bezsens – coś absolutnie głupiego. Jest tak idiotyczne, że nikt na to nie może patrzeć, ani tego słuchać.
Jednak nie o taki bezsens mi chodzi.
Chodzi o bezsens życia, istnienia, czynienia czegokolwiek...chodzi o depresję?!
Nie...trzymam się myśli,że chodzi mi o bezsens.

Istnieją różne rodzaje bezsensów, którymi wszyscy pogardzają, albo odwrotnie: czczą je i sami chcą się nimi stać.Jako i ja i moja siostra.

Oto one:
Bezsens zwyczajny (Bezsensus Głupus Alus Niezbytus Nomalnus) cechuje się jedną wielką paplaniną bez składu i ładu. Jak rozpoznać bezsens zwyczajny? Ludzie będą się gapić na jakiegoś człowieka i wytykać go palcami. Człek zaatakowany przez bezsens zwyczajny będzie plótł coś w stylu Ja lubić amciu amciu e-e i komar mnie ty rowerek bum-bum jesteście worek. Oczywiście wtedy dzwoń po pracowników wariatkowa.

Bezsens dziecięcy (Bezsensus czasamus przemijus samus alus niemusus wcalus) najczęściej atakuje dzieci w wieku od urodzenia do 3 latek. Jeśli się nie uczy dziecka mówić, wtedy utrzymuje się dłużej. Czasem przemija sam, a czasem nie, a jak nie przemija to spójrz w kalendarz. Może twój dzieciak nie ukończył 3 roku życia. Dziecko rodzi się z tą wadą wymowy, a jeśli się nie rodzi, to masz kłopoty. Jeśli się urodziło, ale potem nie gada nic, to po prostu jest rybą.
Bezsens Wikipedyczny (Bezsensus Wikipedicus) - najgorszy z możliwych rodzajów bezsensu. Dzieło szatana stworzone by siać zamęt i ogłupiać ludzi za pomocą kłamliwej Wikipedii.

Bezsens pIsAnY (Bezsensus alus paskudnus odmianus nius idealnus dlus pisarzus ijus równius artystus) – zŁoŚlWa OdMiAnA bEzSeNsU. jEśLi,TwÓj KoLeGa Z rOdZiNy AlBo Ty Ma BeZsEnS pIsAnY tO sIę BóJ. bO nIe! MoŻeSz ZoStAć PiSaRzEm? Bo PiSzEsZ sAmE gŁuPoTy...TyPu ;Faergshgkshkgzhslk{Tygd}.!?,:.)(ssc.

Jak zapobiegać bezsensowi? To bardzo proste:
...
Nic nie rozumiesz? To dobrze,to znaczy że jesteś zdrowy. Nie potrzebny ci ten wzór. No chyba że się jeszcze trochę boisz, to tu jest łatwiejszy:
...
Łykaj aspirynę nie częściej jak 60 razy na minutę, dużo chrap i zachowuj się w miarę normalnie.

Historia bezsensu jest bardzo krótka

Kiedy człowiek zobaczył (i poczuł), że ogień grzeje, z radości nie mógł wydusić czegoś sensownego i wydał serię niekartykułowanych, cokolwiek to znaczy, dźwięków. Zdarzyło się to o godzinie 4:00 rano. Grupka przyjaciół tego człowieka rozniosła o tym wieść i tak kilka procent świata jest chore na bezsens. Czemu? Bo dzień wcześniej człowiek powiedział swoim kolegom, że jutro o 4:00 pokaże język mądrości. Ale nazajutrz o tej godzinie wynalazł ogień. I tyle.


Bezsensem często w swoich wypowiedziach posługują się kłamcy i politycy (to to samo)


Znaczy się nasze Stowarzyszenie musi z czasem przerodzić się w partię. Oby tylko nazwa nie była zastrzeżona.


Żrodło wiedzy: Nonsensopedia

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

hahahahahhahahaha nie wiedzialam ze tak bez sensu mozna pisac, jak przyjade do wrocka to musisz sie ze mna spotkac ;) ;)

Ata pisze...

Znam dowcip o tym co jest bez sensu. Ale go nie zacytuję, bo jest mocno niecenzuralny.
W każdym razie - jak któraś z nas (ja lub moje dziecię starsze) mówi BEZ SENSU, to druga odpowiada pytaniem (tym niecenzuralnym). I w ten oto sposób bezsens zniknął z naszego życia bez stresu i niekulturalnie ;-D

Kasia pisze...

Ata....chcę dowcip.

Ata pisze...

no to dostałaś. Na gg ;-)